Сегменти діяльності

Наш бізнес побудований на вертикальній інтеграції: ми вирощуємо пшеницю і жито, які потім використовуємо у власному виробництві борошна. Інші культури, такі як ячмінь, соя, гречка ми продаємо міжнародним трейдерам та іншим клієнтам на внутрішньому ринку. Власний елеватор дозволяє нам продавати урожай в період максимальних цін.

Виробництво борошна
Ми виробляємо житнє і пшеничне борошно на сучасному млині, що знаходиться в селі Розсоша Хмельницької області. Для того, щоб забезпечити високу якість борошна ми використовуємо власний урожай та закуповуємо частину зерна у постачальників. Хмельницький Млин – це найбільший сучасний комплекс з виробництва борошна у регіоні, виробничі потужності якого 100 тон пшеничного та 60 тон житнього борошна за добу. Покупцями нашого борошна є регіональні хлібозаводи, пекарні, оптові бази, мережі та приватні особи.

Вирощування зернових та технічних культур
Вирощування зернових відбуваються на високо родючих землях Хмельницького краю. Основні культури, які ми вирощуємо – це пшениця, ячмінь, жито, гречка та соя. Оптимальна сівозміна та застосування новітніх агротехнологій дозволяють нам досягати максимальних прибутків при оптимальних витратах та мінімальному ризику.