Наші сильні сторони

Концентрація на виробництві борошна – частка нашого борошна складає близько 40% загального обсягу, виробленого в Хмельницькій області.

Зосередження виробничих активів та земельного банку – компактне розміщення земель в радіусі 40 км навколо млина та елеватора дає нам можливість вести бізнес ефективніше, контролювати всі операції та мінімізувати витрати.

Оптимальна сівозміна – ми застосовуємо ефективну сівозміну, яка забезпечує високу продуктивність. Зерно ретельно підбирається у відповідності до сезонності, урожайності, попиту та прогнозованого росту цін.

Висока урожайність – завдяки використанню сучасних агротехнологій наша урожайність зернових по деяких культурах є до 50% вищою, ніж в середньому по Україні.

Власний елеватор – наші потужності для зберігання зерна становлять 36 000 тонн, що забезпечує потреби по прийому та зберіганню власного врожаю; якісному зберіганню нормових запасів зерна для виробництва борошномельної продукції; підготовки насіння для власних потреб; дозволяє нам уникати сезонних коливань цін, а також це дає нам змогу надавати послуги зерносховищ нашим споживачам.

Досвідчений менеджмент – наші фахівці мають понад 15 років досвіду роботи в агросекторі. Більшість топ-менеджерів працюють в нашій Компанії з моменту її створення.

Хороша репутація та соціальна підтримка – Працюючи вже понад 10 років на ринку, наша команда завоювала хорошу репутацію та довіру з боку наших постачальників, партнерів, покупців та банків. Для нас дуже важливою є також соціальна допомога, яка полягає у фінансуванні різноманітних програм підтримки соціальних програм в нашому регіоні.